Виконуємо проекти різноманітного рівня складності в наступних розділах:

 • Тепломеханічні рішення котельних;
 • Тепломеханічні рішення теплових мереж;
 • Водопостачання та каналізація (внутрішні та зовнішні мережі);
 • Опалення, вентиляція та кондиціонування.

В нашому портфоліо є наступні об’єкти:

- Капітальний ремонт дитячого садка «Дзвіночок» в с. Дзвиняч. Влаштування модульної котельні.

- Реконструкція готельного комплексу в с. Драгомирчани.

- Будівництво обласного перинатального центру в м. Івано-Франківську.

Опалення

Навколишнє повітряне середовище є визначальним фактором збереження здоров'я та активної життєдіяльності людей. Підтримка температурних параметрів на рівні, визначеному умовами теплового комфорту в будівлях і спорудах різного типу - одне із завдань нашої компанії. Для вирішення поставленого завдання створюються проекти систем опалення, згідно з якими проводяться монтажно-налагоджувальні роботи.
Система опалення являє собою сукупність конструктивних елементів зі зв'язками між ними, призначених для отримання, перенесення передачі теплоти в приміщення будівлі, що обігрівавються. Тому наші інженери підходять до вирішення конкретного завдання індивідуально. Ми запропонуємо Вам різні схеми системи опалення і виберемо оптимальну з точки зору витрат і надійності.

Вентиляція

Для забезпечення повітрообміну в приміщеннях і підтримання в них сприятливого для людини середовища створюються проекти вентиляційних систем.
Згідно з діючими нормами, громадські та висотні житлові будинки повинні оснащуватися системами припливної або витяжної вентиляції з певними параметрами (кратність повітрообміну, кількість повітря, що видаляється з приміщення і ін.). Якісна вентиляція приміщень - це забезпечення їх комфортної експлуатації, створення здорового мікроклімату для відпочинку, роботи. Вона є однією з умов тривалого терміну служби споруд і обладнання. Фахівці нашої компанії займаються проектуванням вентиляційних систем для житлових будинків, виробничих приміщень, басейнів.

Водопостачання

Системи водопостачання — це комплекс інженерних споруд, які призначені для забору води з джерела водопостачання, її очищення, зберігання і подачі до споживача. Щоб монтаж даних систем був виконаний якісно, його повинен супроваджувати якісно і професійно виконаний проект, в якому буде враховано всі фактори і особливості монтажу системи водопостачання. Проектування водопостачання здійснюється з точним дотриманням усіх вимог клієнта і в повній відповідності встановленим будівельним нормам.

Каналізація

Каналізація - сукупність інженерних споруд, устаткування та санітарних засобів, що забезпечує збирання та виведення за межі населених пунктів і промислових підприємств забруднених стічних вод, а також їхнє очищення та знешкодження перед використанням чи скиданням у водойму. Грамотно виконане проектування каналізації - запорука успішного монтажу. Саме з створення проекту систем каналізації повинна починатися робота.

Кондиціонування

Якщо встановлення побутових кондиціонерів передбачає системного підходу, то системи кондиціонування офісних, адміністративних або виробничих приміщень потребують суворого опрацювання. Проектування системи кондиціонування передбачає врахування безлічі чинників - геометричних параметрів приміщення, їх призначення і особливостей, кліматичних умов, які потрібно реалізувати, рівня запиленості та вологості.

Монтаж  кондиціонера

Одним з найважливіших етапів створення комфортного і здорового мікроклімату в будь-якому приміщенні є монтаж кліматичного обладнання. Від того, наскільки вірно і професійно майстри здійснять встановлення систем кондиціонування повітря, залежатимуть не тільки ті робочі характеристики системи, які заявлені в супроводжуючої документації, але ще й умови перебування в цьому приміщенні людей. При монтажі кондиціонера потрібно чітко дотримуватись технологічного процесу установки кліматичного обладнання. Від правильного монтажу  залежить якість і довговічність роботи кондиціонера . Навіть найдорожчий кондиціонер прослужить недовго, якщо буде порушена технологія.

Наші монтажники володіють усіма необхідними інструментами і великим досвідом у даній сфері діяльності. При монтажі використовуються тільки якісні розхідні матеріали та інструменти від передових виробників даної продукції.

Монтаж систем опалення

Якщо вам потрібно здійснити монтаж опалення, для того щоб створити комфортну атмосферу в будинку або квартирі, потрібно особливу увагу приділити функціонуванню вашої опалювальної системи. Неправильна установка такої серйозної системи може спричинити за собою всілякі аварійні ситуації, тому дуже важливо довірити таку роботу фахівцю з хорошим досвідом. Такий майстер робить всі необхідні розрахунки виходячи з вимірювань, а також від індивідуальних особливостей того чи іншого об'єкта монтажу, неважливо, чи це квартира, приватний заміський будинок або промислове приміщення. Ми ретельно стежимо за якістю виконуваних нами робіт, тому невід'ємною частиною наших з Вами ділових відносин є гарантійне сервісне обслуговуванням як всієї системи, так і окремих її елементів.

Монтаж систем вентиляції

Усі роботи з монтажу і встановленню вентиляційного обладнання являють собою цілий комплекс робіт, що включає в себе безпосередньо монтаж, а також розробку системи вентиляції та її узгодження, монтаж з'єднувальних елементів і повітроводів, встановлення повітророзподільних елементів, а також регулювання всіх виконавчих елементів.

Здійснення монтажу вентиляції включаює в себе ряд певних технологічних операцій, які повинні виконуватися один за одним у строгій послідовності. Тільки при дотриманні цієї послідовності, а також проходження технології монтажу, може гарантуватися надійність монтажних робіт систем вентиляції. Грамотне встановлення і монтаж даних систем будуть забезпечувати надійну і довготривалу роботу.

Монтаж систем водопостачання

Ми часто стикаємося з ситуацією, коли дуже дорога, якісна сантехніка працює погано, якщо неправильно зроблений розрахунок і монтаж водопостачання. Наші фахівці досконало знають технічні характеристики сантехприборів (що дозволяє уникнути помилок) і, спираючись на величезний досвід, здійснюють комплектацію і монтаж систем водопостачання. При монтажі необхідно уникати зайвих навантажень, оскільки система досить вразлива і здатна вийти з ладу навіть від удару каменем або від локального тиску. Наші фахівці забезпечать надійну фіксацію всіх елементів конструкції.

Монтаж систем каналізації

Наша компанія надає таку послугу, як монтаж каналізації, на професійному рівні і з використанням сучасних матеріалів. Відповідальний підхід до реалізації проекту дозволяє нам створювати продумані системи, що відрізняються високим ступенем надійності і максимально тривалим терміном служби, без необхідності проведення будь-яких сервісних робіт. Наша команда - це відповідальні інженери, які займаються проектуванням, і досвідчена бригада монтажників. Їх злагоджена спільна робота - Ваша гарантія послуг високої якості.

 

Ремонт кондиціонера

Навіть найнадійніший, на перший погляд, і дорогий кондиціонер може зламатись і потребувати ремонту. Для уникнення термінового ремонту, кожному власнику кондиціонера необхідно знати причини, що призводять до поломки:

 1. Несвоєчасна очистка фільтрів від пилу!
 2. Відсутність чи несвоєчасне проведення сервісного обслуговування!
 3. Використання кондиціонера на обігрів при нижче заданих виробником температурах!
 4. Значні перепади напруги в електромережі!
 5. Нехтування правилами експлуатації.

Наші спеціалісти проводить діагностування та ремонти будь-якої складності.

Ремонт систем опалення

Ремонт систем опалення є одним із комплексів послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Якщо у вас перестала працювати вся система або виявився холодним всього лише один радіатор, ви можете запросити нашого фахівця для діагностики та виявлення причин неполадок. Після цього вам будуть запропоновані способи усунення несправностей. 

Крім того, ви можете замовити таку ж діагностику в разі самостійного монтажу (але без потрібного знання справи) або після робіт, виконаних недобросовісним підрядником, якщо у вас не працює система опалення або працює з істотними недоліками. Проводячи ремонт системи опалення, наші фахівці намагаються, якомога швидше знайти причини несправностей і сформувати оптимальне рішення щодо їх усунення.

Ремонт систем вентиляції

Ремонт вентиляції рано чи пізно знадобиться навіть найдорожчому обладнанню, якщо не проводити його сервісне обслуговування. Жодна техніка не застрахована від поломок. Довірте нам обслуговування свого обладнання і будьте впевнені в його довгостроковій і безперебійній роботі. Ми пропонуємо вам ремонт систем вентиляції, який проводиться досвідченими майстрами, які мають багаторічний досвід роботи в даній сфері. У разі виходу з ладу обладнання вони проведуть ремонтні роботи, повну або часткову заміну супутнього обладнання.

Ремонт систем водопостачання

Якщо ви помітили поломку чи несправність в роботі системи водопостачання, тоді немає необхідності ламати голову над причинами виникнення і способами усунення неполадок. Наші інженери швидко виявлять проблемні ділянки, підберуть необхідне для заміни обладнання, демонтують елементи, шо не підлягають відновленню, оперативно і якісно здійснять монтаж нового обладнання. Наші висококваліфіковані фахівці здійснюють всі види ремонтних робіт і усувають несправності будь-якої складності.

Ремонт систем каналізації

Практично кожна людина стикалася з ситуацією, коли безперебійно працююча каналізаційна система приходить в непридатність. Це може статися при порушеннях правил користування каналізацією або через зношування якихось елементів системи. Каналізаційна мережа складається з системи трубопроводів, з'єднаних з елементами сантехніки. Оскільки каналізація - це одна з найважливіших складових забезпечення комфортного проживання в будинку, то навантаження на неї, як правило, досить серйозні. Тому, не варто дивуватися, що при активній експлуатації в системі час від часу виникають різні несправності. Причиною їх виникнення, найчастіше, стає неправильна експлуатація або фізичний знос труб або інших елементів. Виправити ситуацію допоможе ремонт системи каналізації. Наші фахівці задовольнять всі Ваші побажання та виконають ремонт максимально якісно.

 

Сервісне обслуговування кондиціонера

При роботі кондиціонера, в нього неминуче потрапляє пил і мікроорганізми (алергени). Утворений всередині кондиціонера конденсат створює сприятливі умови для розвитку грибка, який з часом розростається в теплообміннику і заважає кондиціонеру ефективно охолоджувати і нагрівати повітря. Це також збільшує споживання електроенергії і ймовірність відмови компресора. У деяких випадках цвіль забиває дренажну систему і конденсат у прямому сенсі починає текти всередину приміщення. Для того, щоб компресор якомога довше надійно працював, потрібно всього лише своєчасно проводити технічне обслуговування кондиціонера. Рекомендовано проводити технічне обслуговування не менше одного разу на рік, перед початком сезону. В ході проведення профілактики кондиціонера, майстер проводить діагностику загального стану обладнання та на цьому етапі виявляє дефекти, які через певний проміжок часу можуть призвести до поломки.

Сервісне обслуговування кондиціонерів включає в себе:

 1. Чистка теплообмінників (зовнішній блок);
 2. Чистка вентиляторів (зовнішній блок) ;
 3. Чистка теплообмінників (внутрішній блок);
 4. Чистка вентиляторів (внутрішній блок);
 5. Чистка фільтрів внутрішнього блоку;
 6. Чистка та перевірка клем та з’єднань;
 7. Чистка дренажної системи;
 8. Заміри тиску фреону (дозаправка при необхідності) та перевірка герметичності фреонових магістралей;
 9. Перевірка роботи кондиціонера у різних режимах.

Сервісне обслуговування котлів

Надійну та довготривалу роботу обладнання може забезпечити лише правильна експлуатація та технічне обслуговування. Адже лише своєчасне та періодичне сервісне технічне обслуговування (СТО) приладу, гарантує його правильну та довготривалу роботу, запобігає передчасному виходу з ладу вузлів та деталей. Згідно правил безпеки в газовому господарстві, затверджених постановою колегії Держгіртехнагляду України від 13.05.92 N 5; ДБН В.2.5-20-2001 проведення планового технічного обслуговування газового обладнання здійснюється не рідше одного разу на рік. Найправильніше провести СТО заздалегідь, перед опалювальним сезоном. Саме це позбавить Вас несподіванок взимку.
ТОВ "Клімат Стандарт" проводить сервісне обслуговування газових, твердопаливних та електричних котлів.

Сервісне обслуговування котлів включає в себе:

 1. Контроль технічного стану системи;
 2. Вимірювання напруги електроживлення і перевірку електрозахисту;
 3. Огляд і чищення теплообмінника котла і горизонтальної частини димаря, що поставляється разом з котлом;
 4. Контроль стану форсунок, її прочищення, при необхідності - заміну;
 5. Наладку роботи пальника;
 6. Контроль розпалу;
 7. Регулювання тиску в системі, перевірку роботи циркуляційних насосів і контроль справності запобіжного клапана;
 8. Перевірку і регулювання систем безпеки котла.

Сервісне обслуговування систем вентиляції

Система вентиляції - це обладнання, яке також, як і будь-яка інша техніка, має властивість погіршувати якість своєї роботи через певний час. Тому, перш за все, вона потребує регулярного сервісного обслуговування для безперебійної та якісної роботи. Несвоєчасна перевірка і ремонт, або обслуговування обладнання може спричинити за собою не тільки збільшення рівня шуму і зменшення якості роботи установки (сторонні запахи і тд), але і вплинути на здоров'я людей, що знаходяться в приміщенні. Щоб цього не трапилось, звертайтесь до нашої компанії і наші фахівці будуть якісно і своєчасно проводити сервісне обслуговування. 
Сервісне обслуговування включає в себе виїзд фахівця на об'єкт, ознайомлення з системою, зовнішній огляд, перевірку тяги і відсутності протягів. Оскільки системи працюють на автоматиці, проводиться перевірка всіх електричних з'єднань. Проводиться чистка повітряних фільтрів, перевіряється стан засобів захисту, теплообмінника. Проведення контрольних робіт складається з вимірів параметрів повітря - вологості, температури, рухливості. При виявленні відхилення від норми проводиться перевірка розподілу повітря в приміщенні, перевірка параметрів припливного повітря, проводиться весь комплекс робіт для визначення причин відхилення від норми і з'ясовуються шляхи їх усунення.


Відділ сервісного обслуговування - 067-8-509-100