Ремонт кондиціонера

Навіть найнадійніший, на перший погляд, і дорогий кондиціонер може зламатись і потребувати ремонту. Для уникнення термінового ремонту, кожному власнику кондиціонера необхідно знати причини, що призводять до поломки:

  1. Несвоєчасна очистка фільтрів від пилу!
  2. Відсутність чи несвоєчасне проведення сервісного обслуговування!
  3. Використання кондиціонера на обігрів при нижче заданих виробником температурах!
  4. Значні перепади напруги в електромережі!
  5. Нехтування правилами експлуатації.

Наші спеціалісти проводить діагностування та ремонти будь-якої складності.

Ремонт систем опалення

Ремонт систем опалення є одним із комплексів послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Якщо у вас перестала працювати вся система або виявився холодним всього лише один радіатор, ви можете запросити нашого фахівця для діагностики та виявлення причин неполадок. Після цього вам будуть запропоновані способи усунення несправностей. 

Крім того, ви можете замовити таку ж діагностику в разі самостійного монтажу (але без потрібного знання справи) або після робіт, виконаних недобросовісним підрядником, якщо у вас не працює система опалення або працює з істотними недоліками. Проводячи ремонт системи опалення, наші фахівці намагаються, якомога швидше знайти причини несправностей і сформувати оптимальне рішення щодо їх усунення.

Ремонт систем вентиляції

Ремонт вентиляції рано чи пізно знадобиться навіть найдорожчому обладнанню, якщо не проводити його сервісне обслуговування. Жодна техніка не застрахована від поломок. Довірте нам обслуговування свого обладнання і будьте впевнені в його довгостроковій і безперебійній роботі. Ми пропонуємо вам ремонт систем вентиляції, який проводиться досвідченими майстрами, які мають багаторічний досвід роботи в даній сфері. У разі виходу з ладу обладнання вони проведуть ремонтні роботи, повну або часткову заміну супутнього обладнання.

Ремонт систем водопостачання

Якщо ви помітили поломку чи несправність в роботі системи водопостачання, тоді немає необхідності ламати голову над причинами виникнення і способами усунення неполадок. Наші інженери швидко виявлять проблемні ділянки, підберуть необхідне для заміни обладнання, демонтують елементи, шо не підлягають відновленню, оперативно і якісно здійснять монтаж нового обладнання. Наші висококваліфіковані фахівці здійснюють всі види ремонтних робіт і усувають несправності будь-якої складності.

Ремонт систем каналізації

Практично кожна людина стикалася з ситуацією, коли безперебійно працююча каналізаційна система приходить в непридатність. Це може статися при порушеннях правил користування каналізацією або через зношування якихось елементів системи. Каналізаційна мережа складається з системи трубопроводів, з'єднаних з елементами сантехніки. Оскільки каналізація - це одна з найважливіших складових забезпечення комфортного проживання в будинку, то навантаження на неї, як правило, досить серйозні. Тому, не варто дивуватися, що при активній експлуатації в системі час від часу виникають різні несправності. Причиною їх виникнення, найчастіше, стає неправильна експлуатація або фізичний знос труб або інших елементів. Виправити ситуацію допоможе ремонт системи каналізації. Наші фахівці задовольнять всі Ваші побажання та виконають ремонт максимально якісно.