Виконуємо проекти різноманітного рівня складності в наступних розділах:

  • Тепломеханічні рішення котельних;
  • Тепломеханічні рішення теплових мереж;
  • Водопостачання та каналізація (внутрішні та зовнішні мережі);
  • Опалення, вентиляція та кондиціонування.

В нашому портфоліо є наступні об’єкти:

- Капітальний ремонт дитячого садка «Дзвіночок» в с. Дзвиняч. Влаштування модульної котельні.

- Реконструкція готельного комплексу в с. Драгомирчани.

- Будівництво обласного перинатального центру в м. Івано-Франківську.

Опалення

Навколишнє повітряне середовище є визначальним фактором збереження здоров'я та активної життєдіяльності людей. Підтримка температурних параметрів на рівні, визначеному умовами теплового комфорту в будівлях і спорудах різного типу - одне із завдань нашої компанії. Для вирішення поставленого завдання створюються проекти систем опалення, згідно з якими проводяться монтажно-налагоджувальні роботи.
Система опалення являє собою сукупність конструктивних елементів зі зв'язками між ними, призначених для отримання, перенесення передачі теплоти в приміщення будівлі, що обігрівавються. Тому наші інженери підходять до вирішення конкретного завдання індивідуально. Ми запропонуємо Вам різні схеми системи опалення і виберемо оптимальну з точки зору витрат і надійності.

Вентиляція

Для забезпечення повітрообміну в приміщеннях і підтримання в них сприятливого для людини середовища створюються проекти вентиляційних систем.
Згідно з діючими нормами, громадські та висотні житлові будинки повинні оснащуватися системами припливної або витяжної вентиляції з певними параметрами (кратність повітрообміну, кількість повітря, що видаляється з приміщення і ін.). Якісна вентиляція приміщень - це забезпечення їх комфортної експлуатації, створення здорового мікроклімату для відпочинку, роботи. Вона є однією з умов тривалого терміну служби споруд і обладнання. Фахівці нашої компанії займаються проектуванням вентиляційних систем для житлових будинків, виробничих приміщень, басейнів.

Водопостачання

Системи водопостачання — це комплекс інженерних споруд, які призначені для забору води з джерела водопостачання, її очищення, зберігання і подачі до споживача. Щоб монтаж даних систем був виконаний якісно, його повинен супроваджувати якісно і професійно виконаний проект, в якому буде враховано всі фактори і особливості монтажу системи водопостачання. Проектування водопостачання здійснюється з точним дотриманням усіх вимог клієнта і в повній відповідності встановленим будівельним нормам.

Каналізація

Каналізація - сукупність інженерних споруд, устаткування та санітарних засобів, що забезпечує збирання та виведення за межі населених пунктів і промислових підприємств забруднених стічних вод, а також їхнє очищення та знешкодження перед використанням чи скиданням у водойму. Грамотно виконане проектування каналізації - запорука успішного монтажу. Саме з створення проекту систем каналізації повинна починатися робота.

Кондиціонування

Якщо встановлення побутових кондиціонерів передбачає системного підходу, то системи кондиціонування офісних, адміністративних або виробничих приміщень потребують суворого опрацювання. Проектування системи кондиціонування передбачає врахування безлічі чинників - геометричних параметрів приміщення, їх призначення і особливостей, кліматичних умов, які потрібно реалізувати, рівня запиленості та вологості.