Монтаж  кондиціонера

Одним з найважливіших етапів створення комфортного і здорового мікроклімату в будь-якому приміщенні є монтаж кліматичного обладнання. Від того, наскільки вірно і професійно майстри здійснять встановлення систем кондиціонування повітря, залежатимуть не тільки ті робочі характеристики системи, які заявлені в супроводжуючої документації, але ще й умови перебування в цьому приміщенні людей. При монтажі кондиціонера потрібно чітко дотримуватись технологічного процесу установки кліматичного обладнання. Від правильного монтажу  залежить якість і довговічність роботи кондиціонера . Навіть найдорожчий кондиціонер прослужить недовго, якщо буде порушена технологія.

Наші монтажники володіють усіма необхідними інструментами і великим досвідом у даній сфері діяльності. При монтажі використовуються тільки якісні розхідні матеріали та інструменти від передових виробників даної продукції.

Монтаж систем опалення

Якщо вам потрібно здійснити монтаж опалення, для того щоб створити комфортну атмосферу в будинку або квартирі, потрібно особливу увагу приділити функціонуванню вашої опалювальної системи. Неправильна установка такої серйозної системи може спричинити за собою всілякі аварійні ситуації, тому дуже важливо довірити таку роботу фахівцю з хорошим досвідом. Такий майстер робить всі необхідні розрахунки виходячи з вимірювань, а також від індивідуальних особливостей того чи іншого об'єкта монтажу, неважливо, чи це квартира, приватний заміський будинок або промислове приміщення. Ми ретельно стежимо за якістю виконуваних нами робіт, тому невід'ємною частиною наших з Вами ділових відносин є гарантійне сервісне обслуговуванням як всієї системи, так і окремих її елементів.

Монтаж систем вентиляції

Усі роботи з монтажу і встановленню вентиляційного обладнання являють собою цілий комплекс робіт, що включає в себе безпосередньо монтаж, а також розробку системи вентиляції та її узгодження, монтаж з'єднувальних елементів і повітроводів, встановлення повітророзподільних елементів, а також регулювання всіх виконавчих елементів.

Здійснення монтажу вентиляції включаює в себе ряд певних технологічних операцій, які повинні виконуватися один за одним у строгій послідовності. Тільки при дотриманні цієї послідовності, а також проходження технології монтажу, може гарантуватися надійність монтажних робіт систем вентиляції. Грамотне встановлення і монтаж даних систем будуть забезпечувати надійну і довготривалу роботу.

Монтаж систем водопостачання

Ми часто стикаємося з ситуацією, коли дуже дорога, якісна сантехніка працює погано, якщо неправильно зроблений розрахунок і монтаж водопостачання. Наші фахівці досконало знають технічні характеристики сантехприборів (що дозволяє уникнути помилок) і, спираючись на величезний досвід, здійснюють комплектацію і монтаж систем водопостачання. При монтажі необхідно уникати зайвих навантажень, оскільки система досить вразлива і здатна вийти з ладу навіть від удару каменем або від локального тиску. Наші фахівці забезпечать надійну фіксацію всіх елементів конструкції.

Монтаж систем каналізації

Наша компанія надає таку послугу, як монтаж каналізації, на професійному рівні і з використанням сучасних матеріалів. Відповідальний підхід до реалізації проекту дозволяє нам створювати продумані системи, що відрізняються високим ступенем надійності і максимально тривалим терміном служби, без необхідності проведення будь-яких сервісних робіт. Наша команда - це відповідальні інженери, які займаються проектуванням, і досвідчена бригада монтажників. Їх злагоджена спільна робота - Ваша гарантія послуг високої якості.

 

 
Котельня на електрокотлах
Детально
Клініка "Луки" УГКЦ
Детально
Школа УГКЦ
Детально
Приватний будинок
Детально
Готель "Дністер"
Детально
Очисна споруда об'ємом 15 м. куб., с. Раковець
Детально
Автосалон БМВ, м. Івано-Франківськ
Детально
Народний Дім, м. Хуст
Детально
Україна
м. Івано-Франківськ
вул. Миру, 26
0678-509-100